ثبت نام ورود
تلفن : 02188103874 همراه : 02188103874
تلفن تماس : 02188103874
ورق گالوانیزه,خرید ورق گالوانیزه,ورق عرشه فولادی,خرید گالوانیزه,قیمت ورق,قیمت انواع ورق,خرید ورق گالوانیزه,قیمت ورق گالوانیزه,فروش ورق گالوانیزه,لیست قیمت ورق گالوانیزه,آخرین قیمت ورق گالوانیزه در بازار,قیمت روز ورق ,لیست قیمت انواع ورق گالوانیزه,ورق گالوانیزه چیست, خرید ورق گالوانیزه کاشان,فولاد ایران,ورق روغنی,خرید ورق روغنی,قیمت ورق روغنی,گالوانیزه کاشان,قیمت گالوانیزه کاشان, خرید ورق گالوانیزه رنگی,لیست قیمت گالوانیزه کاشان,ورق هفت الماس, ورق تاراز, ورق شهرکرد,ورق کاشان,ورق خودرو,ورق رنگی,ورق رنگی گالوانیزه,ورق گالوانیزه رنگی,لیست قیمت ورق گالوانیزه رنگی,قیمت ورق عرشه فولادی, عرشه فولادی,فروش ورق گالوانیزه,صادرات ورق گالوانیزه,واردات ورق گالوانیزه,کرکره گالوانیزه, ورق کرکره ای,ورق سرد روغنی, ورق سینوسی ,کرکره سینوسی,کرکره ذوزنقه,بورس ورق گالوانیزه,خرید ورق, قیمت گالوانیزه,fooladiran,galvanized color sheet,sheet galvanized,cold rolled

تعطیلات در بازار فولاد جهانی

256 بازدید

بازار فولاد جهانی+فولاد کشور+تولید کنندگان فولاد چین+ بازار فولاد

 

طی روز های اخیر بازار فولاد کشور در شرایط مناسب و با ثباتی بسر می برد. میزان خرید ها در این بازار کاهش یافته و ورود سرمایه ها در مقایسه با دیگر بازار های داخلی کشور، با احتیاطی بیشتری صورت می گیرد. در شرایط فعلی اکثر خریداران در انتظار کاهش بیش تر قیمت ها از خرید خود منصرف شده و از سویی دیگر فروشندگان در بازار نگران افت بیش تر نرخ ها هستند.

 در حال حاضر فروشندگان محصولات فولادی بدلیل نگرانی از افت بیش از حد قیمت ها تمایل بسیاری برای فروش محصولات خود دارند بطوریر که اکثر آن ها با توجه به رقابتی شدن بازار نرخ هایشان را توافقی اعلام می کنند. بازار فولاد در وضعیتی بسر می برد که واردات مواد اولیه اش کم شده و همه این عوامل موجب شده تا بازار جهانی فولاد عملکردی محتاطانه داشته باشد.

از سویی دیگر بازار فولاد چین شرایط سختی را سپری می کند. دولت این کشور تولیدات را محدود کرده و تولید کنندگان فولاد چین در پی کاهش تقاضای مواد اولیه هستند که همین موضوع موجب شده بازار فولاد تحت الشعاع قرار گیرد. اکثر کارشناسان داخلی و خارجی بر این عقیده اند که روند فعلی بازار بدلیل نزدیکی به ماه ژانویه ادامه دار خواهد بود و دیگر بازار ها با توجه به تعطیلات سال جدید میلادی در رکود بسر می برند.

با توجه به وضعیت بازار فولاد و تعطیلات پیش روی این بازار جهانی، هنوز مشخص نیست در سال جدید میلادی تقاضایی وارد این بازار شود یا خیر. در نتیجه می توان پیش بنی کرد برای یک مدت این رکود در بازار حاکم خواهد بود.

 


برچسب ها : بازار فولاد جهانی فولاد کشور تولید کنندگان فولاد چین بازار فولاد

مدیر سایت 1397/10/08

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

ارسال دیدگاه