ثبت نام ورود
تلفن : 02188103874 همراه : 02188103874
تلفن تماس : 02188103874
ورق گالوانیزه,خرید ورق گالوانیزه,ورق عرشه فولادی,خرید گالوانیزه,قیمت ورق,قیمت انواع ورق,خرید ورق گالوانیزه,قیمت ورق گالوانیزه,فروش ورق گالوانیزه,لیست قیمت ورق گالوانیزه,آخرین قیمت ورق گالوانیزه در بازار,قیمت روز ورق ,لیست قیمت انواع ورق گالوانیزه,ورق گالوانیزه چیست, خرید ورق گالوانیزه کاشان,فولاد ایران,ورق روغنی,خرید ورق روغنی,قیمت ورق روغنی,گالوانیزه کاشان,قیمت گالوانیزه کاشان, خرید ورق گالوانیزه رنگی,لیست قیمت گالوانیزه کاشان,ورق هفت الماس, ورق تاراز, ورق شهرکرد,ورق کاشان,ورق خودرو,ورق رنگی,ورق رنگی گالوانیزه,ورق گالوانیزه رنگی,لیست قیمت ورق گالوانیزه رنگی,قیمت ورق عرشه فولادی, عرشه فولادی,فروش ورق گالوانیزه,صادرات ورق گالوانیزه,واردات ورق گالوانیزه,کرکره گالوانیزه, ورق کرکره ای,ورق سرد روغنی, ورق سینوسی ,کرکره سینوسی,کرکره ذوزنقه,بورس ورق گالوانیزه,خرید ورق, قیمت گالوانیزه,fooladiran,galvanized color sheet,sheet galvanized,cold rolled

کاهش تقاضا در بازار فولاد

289 بازدید

کاهش قیمت بازار فولاد+بازار فولاد+افت قیمت فولاد

 

اولین روز از هفته جاری شاهد کاهش قیمت ها در بازار فولاد بودیم که این افت قیمت ها از دیگر روز ها شدید تر بوده است. اگرچه روند فعلی از اواسط هفته گذشته پیش بینی می شد چرا که نشانه های رشد قیمت در اواخر هفته تقریبا پنهان شده و ضعف تقاضای موثر خود را بیش از پیش نمایان کرده است.

 بازار فولاد، از اویل هفته گذشته افزایش قیمت در بازار فولاد اتفاق افتاد که یک رخ داد بی دلیل بوده است که موجب شد برخی از ترس افزایش بیشتر قیمت ها اقدام به خرید کنند. همین امر به تدریج باعث شد تا میزان موجودی انبار ها در بازار آزاد با رشد قابل توجهی همراه شود. از سویی دیگر طی روز های سرد فصل زمستان، سرما و بارش های برف و باران علی الخصوص در نیمه شمالی و غربی کشور موجب شد تا میزان تقاضا در بازار بطور قابل محسوسی مشاهده شده که همین امر به کاهش قیمت محصولات فولادی کمک شایانی خواهد کرد.

از سویی دیگر شاهد کاهش قیمت دلار در بازار آزاد نیز بوده ایم که همین نشانه هم می تواند موجب ایجاد فاز روانی جدید در بازار شده و قیمت ها را نزولی کند. با توجه به تعطیلات سال جدید میلادی و کریسمس، بازار های جهانی فولاد در تعطیلی بسر می برند که همین موضوع باعث شده قیمت های مستندی در بازار وجود نداشته باشد. اما جریان غالب قیمتی در آخرین معاملات کاهشی بود؛ علی الخصوص در وضعیتی که بهای نفت خام و سایر بازارهای کالایی و حتی بازارهای مالی در یک فاز نزولی جدی قرار دارد، این روندی است که قابل تسری به بازار فولاد هم هست که بر این مبنا پتانسیل افت قیمت فولاد هم وجود دارد.

 


برچسب ها : کاهش قیمت بازار فولاد بازار فولاد افت قیمت فولاد

مدیر سایت 1397/10/18

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

ارسال دیدگاه