ثبت نام ورود
تلفن : 02188103874 همراه : 02188103874
تلفن تماس : 02188103874
ورق گالوانیزه,خرید ورق گالوانیزه,ورق عرشه فولادی,خرید گالوانیزه,قیمت ورق,قیمت انواع ورق,خرید ورق گالوانیزه,قیمت ورق گالوانیزه,فروش ورق گالوانیزه,لیست قیمت ورق گالوانیزه,آخرین قیمت ورق گالوانیزه در بازار,قیمت روز ورق ,لیست قیمت انواع ورق گالوانیزه,ورق گالوانیزه چیست, خرید ورق گالوانیزه کاشان,فولاد ایران,ورق روغنی,خرید ورق روغنی,قیمت ورق روغنی,گالوانیزه کاشان,قیمت گالوانیزه کاشان, خرید ورق گالوانیزه رنگی,لیست قیمت گالوانیزه کاشان,ورق هفت الماس, ورق تاراز, ورق شهرکرد,ورق کاشان,ورق خودرو,ورق رنگی,ورق رنگی گالوانیزه,ورق گالوانیزه رنگی,لیست قیمت ورق گالوانیزه رنگی,قیمت ورق عرشه فولادی, عرشه فولادی,فروش ورق گالوانیزه,صادرات ورق گالوانیزه,واردات ورق گالوانیزه,کرکره گالوانیزه, ورق کرکره ای,ورق سرد روغنی, ورق سینوسی ,کرکره سینوسی,کرکره ذوزنقه,بورس ورق گالوانیزه,خرید ورق, قیمت گالوانیزه,fooladiran,galvanized color sheet,sheet galvanized,cold rolled

افزایش قیمت تولیدکنندگان بیلت فولادی در ایران در ماه جولای

182 بازدید

بیلت فولادی +بیلت فولادی ایران+میلگرد صادراتی + قراضه وارداتی

تولید کنندگان بیلت فولادی ایران قصد افزایش قیمت این محصول را برای ماه جولادی در سر می پرورانند و مشتریان در این باره ابراز نگرانی می کنند.

در هفته جاری، تولید کنندگان فولادی ایران طی اقدامی برای امتحان بازار، پس از فروش موفقیت آمیز بیلت خود به آسیا در هفته گذشته و سودآوری به دنبال افزایش قیمت ها در بازار های جهانی، تصمیم به افزایش قیمت بیلت فولادی در ماه جولای گرفتند. گفته می شود که قیمت بیلت پس از اعمال تعرفه های فولادی ایالات متحده علیه ترکیه، در بازار های جهانی افزایش پیدا کرده است. انتظار می رفت که این اقدام موجب بهبود تقاضای میلگرد صادراتی ترکیه شده و در نهایت منجر به افزایش قیمت قراضه وارداتی به ترکیه گردد که البته موجب برجای گذاشتن تاثیرات مثبتی بر قیمت بیلت در بازار های جهانی شد. از سوی دیگر خریداران بیلت فولادی ایران از رزرو این محصول با قیمت بالا خودداری کرده و منتظر کاهش قیمت بیلت هستند و پیش بینی می کنند که با شدیدتر شدن تحریم های امریکا علیه ایران، تغییرات فزاینده ای در قیمت های بازار های جهانی ایجاد شود.

برخی از فعالان بازار بر این باورند که قیمت بیلت به دلیل تقاضای پایین در جنوب شرقی آسیا که در فصل بارانی به سر می برند و ثبات سیاسی در این منطقه حکم فرما نیست، در آینده ی نزدیک کاهش می یابد. یکی از معامله گران می گوید: در حال حاضر قیمت بیلت ایران، پایین ترین نرخ در بازار جهانی است و کاهش قیمت چندانی برای این محصول ایرانی انتظار نمی رود. گفته می شود که رزرو های اخیر آسیای جنوب شرقی برای بیلت صادراتی ایران با قیمتی در حدود 430 دلار سی اف آر معادل 490-485 دلار در هر تن فوب انجام شده است. همچنین پیشنهادات جدید برای ماه جولای نیز برای این مواد معادل 400-395 دلار در هر تن فوب دریای سیاه گزارش شد اما تا کنون هیچ رزروی گزارش نشده است. طبق ارزیابی های انجام شده، قیمت بیلت صادراتی ایران در روز چهارشنبه 29 می در حدود 390-385 دلار در هر تن فوب بود که نسبت به هفته پیش 5 دلار در هر تن کاهش یافته است.

طبق اخبار، قیمت اسلب پیشنهادی ایران در بازار، معادل 390-380 دلار در هر تن فوب اعلام شده بود اما تولید کنندگان ایرانی موفق به افزایش قیمت نشدند. چندین محموله اسلب فولادی ایران نیز برای پیش فروش در ماه جولای با قیمت 380-370 دلار در هر تن فوب به آسیای جنوب شرقی فروخته شده است. طبق ارزیابی های هفتگی، قیمت اسلب فولادی ایران در روز چهارشنبه 29 می در حدود 380-370 دلار در هر تن فوب اعلام ششد که نسبت به قیمت قبل حدود 10 دلار در هر تن کاهش داشت.


برچسب ها : بیلت فولادی بیلت فولادی ایران میلگرد صادراتی قراضه وارداتی

مدیر سایت 1398/03/11

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

ارسال دیدگاه