تقدیر از مدیرعامل فولاد آرا کاشان در اولین همایش مشتری مداری فولاد امیرکبیر کاشان

نویسنده : فولاد امیرکبیر کاشان 1396/11/19


فولاد ایران+گالوانیزه کاشان+ورق گالوانیزه کاشان+فولاد امیرکبیر کاشان

ولین همایش مشتری مداری در راستای اهداف برنامه های استراتژی، چشم انداز شرکت و رضایت مشتری با حضور مشتریان شرکت، مدیرعامل محترم و معاونين و مدیران شركت برگزار گرديد.
در این همایش ، ابتدا معاون بهره براری شرکت آقای مهندس تراشی گزارشی از فرايند توليد محصول گالوانيزه شرکت را ارائه وپس از آن معاون توسعه و تکنولوژی آقای مهندس حیدریان گزارشی از کنترل کیفیت و آزمایشگاه شرکت را ارائه نمودند، سپس مدیرعامل محترم شرکت آقای مهندس قنواتی ضمن خوش آمدگویی به مشتریان، گزارشي از وضعيت بازار ورقهاي پوشش دار، ميزان توليد و واردات و صادرات و مصرف نه ماهه اول سال ٩٦ نسبت به مدت مشابه سال قبل در كشور را ارائه نموند و در خصوص اهميت  مشتری مداری و لزوم تبادل نظر در خصوص شرايط فروش و انتظارات ذينفعان از همديگر سخناني ایراد نمودند و سپس سه نفر از مشتریان مطالبی در خصوص نحوه تعامل خود با شركت فولاد امير كبير كاشان را مطرح  و مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت  و در پایان مراسم به پنج نفر از مشتریان وفادار شرکت که از ابتداي فروش محصولات همراه و فقط فروش محصولات شرکت فولاد امیرکبیر کاشان در سبد کالای آنان قرار دارد تندیس و لوح تقدیر اعطاء گردید.

 

دیدگاه خود را ارسال نمایید

آخرین مطالب
چشم‌انداز بازار فولاد در سه ماهه اول ۲۰۱۸
چشم‌انداز بازار فولاد در سه ماهه اول ۲۰۱۸

با توجه به کاهش تقاضا در سه ماه اول سال، انتظار می‌رود قیمت فولاد ضدزنگ در آسیا کاهش یابد. در حالی که قیمت‌ها در اروپا و آمریکای شمالی با توجه به تقاضای بالا، نسبتا رو به افزایش است.

 ورق گالوانیزه
ورق گالوانیزه

فولاد گالوانیزه ( Galvanized Steel) به فولاد پوشش داده شده توسط روی گفته می‌شود . پوشش ( Coating ) میزان پوشش روی در دو سطح ورق بوده و واحد آن gr/m2 میباشد.

امسال تولید فولاد خام از ۲۱میلیون تن عبور می‌کند
امسال تولید فولاد خام از ۲۱میلیون تن عبور می‌کند

رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران با پیش‌بینی اینکه میزان تولید فولاد خام ایران از مرز ۲۱ میلیون تن عبور می‌کند، اظهار امیدواری کرد این میزان سال آینده از ۳۰ میلیون تن هم فراتر برود.

فولادایران
فولادایران

فولاد ایران فعالیت حرفه ای خود را در زمینه خرید و فروش آهن آلات در سال 1380 آغاز نمود و در ادامه به منظور اطلاع رسانی شفاف و سریع، سایت حاضر را تحت عنوان فولاد ایران تاسیس نمود.

ورق آنیل
ورق آنیل

فرآیند آنیل که به آن آنیل میانی نیز می گویند موجب نگهداری و حفظ شکل پذیری قطعه کار سرد شده می شود تا حین کار ترک  نخورد. قطعه تا دمای آستینته شدن گرم شده و تا زمانی که تنش ها در آن کاهش یابند نگه داری می شود و سپس در کوره خنک می شود. در ادامه قطعه برای کار سرد بعدی آماده است.

رکود در بازار آهن
رکود در بازار آهن

کارشناسان معتقدند؛ رکود و واردات بی رویه مواد اولیه در صنعت آهن، این بخش را به شدت آسیب‌پذیر کرده است. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، صنعت آهن، یکی از حوزه‌های بسیار حساس و پایه‌ای در بخش صنایع فعال کشور به شمار می‌رود.

 ایران در ساخت کارخانه گندله سازی خود کفا شد
ایران در ساخت کارخانه گندله سازی خود کفا شد

سرمایه گذاری اپال پارسیان سنگان در گندله سازی سنگان یک مشارکت موفق دولت و بخش خصوصی بود.