گالوانیزه سمنان ⭐️ شرکت نورد لوله سمنان

گالوانیزه سمنان ⭐️ شرکت نورد لوله سمنان:

شرکت ورق گالوانیزه سمنان در سال 1372 با هدف عنوان تولید کننده اصلی انواع پروفیل و لوله های فولادی درز جوش در ایران تاسیس گردید. در سالهای بعد این مجموعه همزمان با اضافه سازی خطوط تولید و راه اندازی فازهای جدید در زمینه ورق گالوانیزه موفق به تولید ورق گالوانیزه نیز گردید.
از مهمترین اهداف مجموعه کارخانجات نورد و لوله سمنان امکان صادرات محصولات خود، به کشورهای حوزه خلیج فارس و اروپا می باشد. بر همین اساس برای دستیابی به این امر مهم فعالیت های زیادی جهت دریافت گواهینامه های متعدد در زمینه مدیریت کیفی ایزو 9001 انجام شده است.

معرفی ورق گالوانیزه سمنان:

در ادامه به معرفی اهم فعالیت های شرکت گالوانیزه سمنان و ویژگیهای محصولات تولید شده این مجموعه می پردازیم:
1-    برای تولید ورق گالوانیزه سمنان از روش غوطه وری گرم یا اصطلاحاً نورد گرم به روش پیوسته استفاده میشود.
2-    کنترل کیفیت تمامی محصولات توسط آزمایش های متعدد و بهره گیری از پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا و استفاده از کارشناسان خربه جهت اطمینان کامل از منطبق بودن تولیدات این مجموعه با استاندارد های روز جهانی.
3-    افتخار تولید ورق با ضخامت سه mm برای نخستین بار در ایران توسط این مجموعه
4-    بهره گیری از سالن های گوناگون جهت تولید انواع ورق گالوانیره و ماشین سازی، لوله های فولادی و انواع پروفیل.
5-    این مجموعه در سال توان تولید 500 هزار متریک تن ورق گالوانیزه را دارا میباشد.
6-    یکی دیگر از افتخارات این مجموعه تولید محصول با کیفیت و در نتیجه از بین رفتن مشکل زنگ زدگی و خوردگی محصولات فولادی گردید.
7-    احداث سایت تصفیه آب جهت تصفیه چندین باره آب از دیگر مهمترین اقدامات این مجموعه جهت صرفه جویی در مصرف آب میباشد. تمامی محصولات این مجموعه از ورق های گالوانیزه و توسط روش نورد گرم است، ضخامت ورق های مورد استفاده از 0.5 تا 1.5 و عرض آن 1000 mm میباشد.
8-    محصولات تولیدی در صنایعی همچون تولید سقف شیروانی، کانال آب و هوا، تولیدات گریتینگ، خودروسازی و صنعت ساختمانی استفاده میشود.

خصوصیات ورق گالوانیزه سمنان

1-    دارای دو پوشش گل درشت و پوشش گل ریز میباشد.
2-    تمامی ورق های گالوانیزه تولیدی منطبق بر استاندارد نیم میلیمتر JIS G3302 میباشند.
3-    برای پوشش سطحی ورق ها از گرید پوشش فلز روی از ضخامت 90 تا 275 میلیمتر که در نهایت دارای وزن 30 تا 94 گرم بر متر مربع است.
4-    محصول نهایی ورق های گالوانیزه سمنان دارای طول عمر بالا بین 20 تا 30 سال میباشد.
5-    رنگ پذیری عالی، قیمت مناسب در مقایسه با دیگر ورق های گالوانیزه، هزینه پایین برای بازسازی، مقاومت ویژه در برابر خوردگی و زنگ زدگی، شکل پذیری و فرم پذیری فوق العاده، امکان جوشکاری بالا از دیگر مزایای ورق گالوانیزه سمنان میباشد.

پشتیبانی فولادایران

سلام 👋

می‌تونید از طریق پیام در واتس‌اپ در اسرع وقت به پاسخ پرسشتان برسید. باتشکر از برقراری تماس با ما

شروع چت در واتس اپ