گالوانیزه شهرکرد ⭐️ شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری

قیمت لحظه ای

(تاریخ :1402/07/03)

واحد
  • ردیف

  • نوع گالوانیزه

  • ضخامت

  • قیمت

  • تغییرات

  • خرید عمده

گالوانیزه شهرکرد ⭐️ شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری

ورق خودرو و گالوانیزه شهرکرد

کارخانه ورق گالوانیزه شهرکرد در سال 1387 در استان چهارمحال و بختياري در منطقه سفيد دشت شهرستان بروجن تاسیس شده گردیده است. ورق گالوانیزه شهرکرد که در بازار با نام ورق گالوانیزه خودرو شهرکرد معروف میباشد، با ظرفیتی در حدود 400 هزار تن در سال تولید می شود.
به جهت حفاظت از سازه های فولادی در برابر عوامل اکسید کننده،خوردگی و زنگ زدگی، الخصوص برای ورق های فولادی استفاده شده در تولید سازه های مهندسی، میزان تقاضا برای تولید و استفاده از ورق های گالوانیزه با پوشش فلز روی بر روی ورق های فولاد پیش از گذشته شده است. از مهمترین ویژگی ورق های گالوانیزه محافظ سازه تولید شده در برابر سیالات، مواد اسیدی و مواد شیمیایی خورنده و شرایط آب و هوای بارانی و مرطوب است تا میزان خوردگی و زنگ زدگی ورق به حداقل خود برسد. 
به طور کلی ورق گالوانیزه به دو روش گالوانیزه گرم (غوطه وری گرم) و گالوانیزه سرد (الکتروگالوانیزه) تولید میشود. ضخامت لایه پوشش روی این ورق ها قابل کنترل است و باعث استحکام چسبندگی خوبی بین پوشش و زیرلایه ورق میشود. 

ورق گالوانیزه شهرکرد

ضخامت ورق های گالوانیزه شهرکرد 4/0 تا 2 میلی متر میباشد. در هر دو طرف این ورق ها پوششی به جرم 60 الی 350 گرم در هر متر مربع میباشد که ترکیبی از 8/99 درصد وزنی روی و 2/0 درصد وزنی آلومینیم. قیمت ورق گالوانیزه شهرکرد نیز بسته پوشش روی و ضخامت ورق فولادی و از آن در کاربردهایی نظیر خودروسازی، پوشش روی، کانال های آب و هوا… استفاده می گردد.
در کارخانه خودرو شهرکرد به جهت تولید ورق های گالوانیزه خودرو، نخست کلاف های ورودی هم مرکز شده تا ابتدای یک ورق به آخر ورق دیگر جوش داده شود. برای این کار از روش جوشکاری مقاومتی استفاده میشود، به جهت افزایش سرعت تولید ورق گالوانیزه، این فرآیند به صورت پیوسته انجام میشود. 
عمده تولیدات این مجموعه ساخت ورق بدنه خودرو میباشد. تولیدات ورق گالوانیزه این مجموعه در حال جایگزین مناسبی برای ورقهای وارداتی برای صنایع بدنه خودرو در ایران شده است.  
از مهمترین ویژگی های ورق گالوانیزه شهرکرد می توان به:
-    مقاومت بالا در برابر خوردگی و زنگ زدگی
-    استحکام عالی در برابر عوامل مخرب طبیعی نظیر اسیدها و نمک های محلول در آب و رطوبت هوا اشاره نمود.
-    قدرت رنگ و فرم پذیری بسیار بالا
-    ضخامت کم و در عین حال استحکام فوق العاده 
-    سطح صاف و صیقلی ورق

استفاده از این نوع وق ها در بدنه ماشین آلات و خودرو ها سبب استحکام و مقاومت آن و درنتیجه طول عمر بالاتر محصولات تولیدی می شود. به طور قطع تولید این محصول فولادی در کشور قیمت نهایی این محصول را در بازار فولاد در مقایسه با تولیدات مشابه خارجی وارداتی به صورت ویژه ای کاهش داده و باعث تعادل قیمت نهایی خوردو ایرانی می گردد. 

مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر