گالوانیزه هفت الماس ⭐️ شرکت صنایع هفت الماس

قیمت لحظه ای

(تاریخ :1401/11/12)

واحد

گالوانیزه هفت الماس ⭐️ شرکت صنایع هفت الماس

ورق گالوانیزه هفت الماس

ورق گالوانیزه در واقع ورق های فولادی هستند که با پوشش گالوانیزه تولید شده اند، این محصول به صورت موثر و تاثیرگذاری در زندگی انسان ها کاربرد دارد. محدود استفاده این ورق ها بسیار گسترده است و صنایع گسترده ایی همچون ماشین سازی، ساختمان سازی، صنایع الکترونیکی، لوازم خانگی و ... کاربرد دارد.
شرکت صنایع هفت الماس به جهت سال ها تجربه در زمینه پروسه تولید فولاد با پوشش گالوانیزه از شهرت ویژه ایی هم در بازارهای داخلی و خارجی و بین المللی برخوردار است. این شرکت به جهت تولید انواع تولیدات فولادی مطابق با استاندارهای جهانی و در بعضی موارد تولید ورق های فولادی با مصارف ویژه، متمایز نموده است. 

ورق گالوانیزه هفت الماس 

ورق گالوانیزه هفت الماس به جهت برخورداری از خواص شیمیایی و مکانیکی ویژه ایی که دارد، کاربرد گسترده ایی در صنایع کوچک و بزرگ دارد. در بازار فولاد ایران برندهای متنوعی از ورق گالوانیزه عرضه می گردد، در این میان شناخت بهترین و باکیفیت ترین برند بسیار با اهمیت است. 
یکی از مهمترین دغدغه های اصلی مشتریان تهیه ورق گالوانیزه به مقدار و ابعاد مورد نیازشان است. 
کارخانه ورق گالوانیزه هفت الماس
شرکت صنایع هفت الماس برای اولین بار در سال ۱۳۸۲ به بهره برداری رسید. ظرفیت اسمی آن صد هزار تن در سال جهت تولید ورق گالوانیزه با ضخامت ۰.۳ تا ۲ mm و دو ارتفاع ۱۰۰۰ و ۱۲۵۰ mm میباشد. ظرفیت تولید هفت الماس قزوین اکنون به بیش از دو میلیون تن در سال افزایش یافته و به عنوان تولید کننده مطرح ورق سرد و گرم در ایران شناخته میشود. 

انواع فرمینگ ورق گالوانیزه هفت الماس
ورق گالوانیزه هفت الماس به چهار فرمینگ ورق مسطح، کلاف، کلاف نواربری شده و ورق فرم دار تولید میشود. 


مشخصات عمومی کلاف گالوانیزه هفت الماس

 
مشخصات عمومی انواع  ورق گالوانیزه هفت الماس

پیش از خرید یک محصول فولادی چون ورق، باید از سه مشخصه استاندارد، وزن و کاربرد اطلاع پیدا کنید تا در تامین ماده اولیه دچار اشتباه نشوید.
در زمان خرید یک محصول فولادی همچون ورق گالوانیزه لازم است از سه فاکتور ورن ورق، استاندارد بودن، کاربرد آن اطلاع داشته باشید در ادامه به بررسی سه فاکتور بالا می پردازیم.
 1-    وزن ورق گالوانیزه هفت الماس
ماکزیمم تولیدات ورق گالوانیزه هفت الماس به فرمینگ رول و در ضخامت های 0.3 تا 2 mm تولید میشود. 
وزن هر رول ورق گالوانیزه هفت الماس بین 3 الی 12 تن وزن دارد، وزن ورق به صورت مستقیم به کاربرد ورق در صنعت و طراحی محصول تاثیر گذار است. در بعضی صنایع نظیر درب خودرو سازی محدودیت وزن را داریم، بر همین اساس لازم است از ورقی با ضخامت و وزن مشخصی استفاده گردد. 

مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر