• خانه
  • تغییرات گسترده در هیئت مدیره فولاد مبارکه

تغییرات گسترده در هیئت مدیره فولاد مبارکه
اشتراک
1397/07/17
0 نظر

تغییرات گسترده در هیئت مدیره فولاد مبارکه

 

بهرام سبحانی از سمت مدیر عاملی شرکت فولاد مبارکه استعفا داد و دکتر حمیدرضا عظیمیان به عنوان مدیرعامل جدید این مجموعه عظیم فولادی منصوب شد. دکتر بهرام سبحانی دو هفته قبل استعفای خود را تقدیم کرده بود و اکنون با استعفای ایشان موافقت شد و وی از سمت مدیرعاملی فولاد مبارکه استعفا داد.

دوران مدیریت سبحانی، شرکت فولاد مبارکه شاهد توسعه در ظرفیت سازی و تولید محصول، افزایش سوددهی به سهامداران شد. همچنین توجه به مسئولیت اجتماعی از اقدامات دوره مدیریت سبحانی به شمار می آید.

شرکت فولاد مبارکه پیش از حضور سبحانی در راس آن شرکت، از ظرفیت تولید ۷.۴ میلیون تن فولاد برخوردار بود اما هم اینک آن رقم با رشد ۴۰درصدی به ۱۰.۳ میلیون تن رسیده است. در همین حال تولید واقعی شرکت نیز با افزایش ۳۸درصدی همراه شد.

راه اندازی ماشین ریخته گری فولاد، افتتاح کارخانه گندله سازی سنگان و راه اندازی توسعه فولادسازی و نورد پیوسته سبا از جمله اقدامات شاخص دوره مدیریت سبحانی محسوب می شود.

از سوی دیگر حمیدرضا عظیمیان که از سال ۷۰ تا ۷۶ شهردار اصفهان بوده و عضو هیئت مدیره سیمان اصفهان، عضو هیئت مدیره سیمان نایین، عضو هیئت مدیره فولاد تکنیک و عضو هیئت مدیره مجتمع صنایع قائم رضا را در کارنامه دارد و اکنون مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن و عضو هیئت مدیره شرکت فولاد مبارکه اصفهان و همینطور عضو هیئت مدیره مجتمع پرشیا فلز می باشد به عنوان عضو هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت فولاد مبارکه انتخاب شد.

دکتر محمود اسلامیان، رئیس سابق انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران نیز به عنوان رئیس هیئت مدیره تعیین شد. همچنین محمود اکبری مزرعچه و بهمن عیاررضایی به عنوان اعضای هیئت مدیره شرکت فولاد مبارکه منصوب شدند. این گزارش می افزاید علی رغم استعفای دکتر سبحانی از مدیرعاملی فولاد مبارکه، براساس اساسنامه انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران ایشان همچنان در سمت خود به عنوان رئیس هیئت مدیره انجمن فولاد ایران باقی خواهد ماند.

 

ثبت دیدگاه

دیدگاه کاربران