ثبت نام ورود
تلفن : 02188103874 همراه : 02188103874
تلفن تماس : 02188103874
ورق گالوانیزه,خرید ورق گالوانیزه,ورق عرشه فولادی,خرید گالوانیزه,قیمت ورق,قیمت انواع ورق,خرید ورق گالوانیزه,قیمت ورق گالوانیزه,فروش ورق گالوانیزه,لیست قیمت ورق گالوانیزه,آخرین قیمت ورق گالوانیزه در بازار,قیمت روز ورق ,لیست قیمت انواع ورق گالوانیزه,ورق گالوانیزه چیست, خرید ورق گالوانیزه کاشان,فولاد ایران,ورق روغنی,خرید ورق روغنی,قیمت ورق روغنی,گالوانیزه کاشان,قیمت گالوانیزه کاشان, خرید ورق گالوانیزه رنگی,لیست قیمت گالوانیزه کاشان,ورق هفت الماس, ورق تاراز, ورق شهرکرد,ورق کاشان,ورق خودرو,ورق رنگی,ورق رنگی گالوانیزه,ورق گالوانیزه رنگی,لیست قیمت ورق گالوانیزه رنگی,قیمت ورق عرشه فولادی, عرشه فولادی,فروش ورق گالوانیزه,صادرات ورق گالوانیزه,واردات ورق گالوانیزه,کرکره گالوانیزه, ورق کرکره ای,ورق سرد روغنی, ورق سینوسی ,کرکره سینوسی,کرکره ذوزنقه,بورس ورق گالوانیزه,خرید ورق, قیمت گالوانیزه,fooladiran,galvanized color sheet,sheet galvanized,cold rolled

بهره‌مندی از بهترین رویکردهای مدیریتی در سطح جهان از اولویت‌های فولاد مبارکه است

275 بازدید

آیین افتتاحیه ارزیابی تعالی سازمانی+EFQM+ فولاد مبارکه+ رویکردهای مدیریتی

.

با حضور مدیرعامل، معاونان و مدیران شرکت فولاد مبارکه و تیم اعزامی از بنیاد کیفیت اروپا، آیین افتتاحیه ارزیابی تعالی سازمانی (EFQM) روز پنجشنبه پنجم مهر ماه برگزار شد.

در این مراسم، دکتر بهرام سبحانی، مدیرعامل فولاد مبارکه ضمن ارایه بخشی از دستاوردهای این شرکت، حضور فولاد مبارکه در این ارزیابی را فرصتی برای بهبود و کسب تجارب و استانداردهای جدید در سطح جهانی دانست و گفت: به‌منظور حضور هرچه موفق‌تر در بازارهای جهانی بسیار به جا بود که این شرکت را در سطح اروپایی نیز ارزیابی کنیم.

وی بهره‌مندی از بهترین رویکردهای مدیریتی در سطح جهان را از اولویت‌های فولاد مبارکه دانست و افزود: مدیریت منابع مختلف شرکت با به کارگیری الگوهای موفق مدیریتی موجب شده تا فولاد مبارکه نتایج ارزشمند و پایداری را برای ذینفعان مختلف خلق کند و لذا سطح رضایت و علاقه‌مندی به عملکرد این شرکت به نحو مناسبی افزایش یابد. وی از تمامی همکاران و مدیران شرکت خواست همکاری صادقانه‌ای با ارزیابان داشته باشند تا نقاط قوت و قابل بهبود سازمان به خوبی مشخص شود.

شرکت فولاد مبارکه به‌عنوان اولین شرکت ایرانی حاضر در سطح جهانی جایزه تعالی سازمانی در دوره قبلی ارزیابی بنیاد مدیریت کیفیت اروپا (EFQM) که مهرماه سال گذشته برگزار شد، توانست با کسب عنوان سرآمد ملی و تقدیرنامه پنج ستاره به جایزه جهانی تعالی سازمانی راه یابد. شایان ذکر است برنامه ارزیابی این دوره از روز شنبه هفتم مهرماه آغاز خواهد شد و به مدت چهار روز ادامه خواهد یافت.

در همین خصوص محمد ناظمی هرندی، مدیر تضمین کیفیت و تعالی سازمانی با اشاره به اهمیت فرایند ارزیابی تعالی سازمانی در شناسایی و اجرای فرصت‌های بهبود، از مدل EFQM به‌عنوان جامع‌ترین مدل مدیریتی در سطح جهان یاد کرد و افزود: شرکت فولاد مبارکه از حدود سال ۱۳۷۸ با بهره‌مندی از مفاهیم اصلی مدیریت نوین کیفیت محور، نظام مدیریت کیفیت فراگیر (TQM) را در فولاد مبارکه استقرار داد. از سال ۱۳۸۲ با شروع فرایند ارزیابی جایزه تعالی سازمانی در کشور بر اساس مدل  EFQM، فولاد مبارکه همواره برترین شرکت در این ارزیابی بوده و توانسته طی سال‌های مختلف با رشد سطح تعالی خود به بالاترین سطح جایزه که نشان زرین تعالی سازمانی است دست یابد و به‌عنوان شرکت سرآمد ملی معرفی شود.

وی افزود: پس از اینکه بنیاد EFQM اروپا در ایران اقدام به ایجاد دفتر نمایندگی نمود، فولاد مبارکه با توجه به نگرش جهانی و صادرات محور و با هدف بهرهمندی بیشتر از آخرین دستاوردهای جهانی در حوزه الگوهای مدیریتی، در فرایند ارزیابی با حضور ارزیابان اروپایی شرکت کرد. در سال جاری نیز با انجام بهبودهای ناشی از گزارش‌های بازخورد ارزیابی قبلی، امیدواریم بتوانیم ضمن کسب موفقیتی جدید برای شرکت و کشور، درس‌های مناسبی جهت اداره بهتر کسب و کار بیاموزیم.

 

 


برچسب ها : آیین افتتاحیه ارزیابی تعالی سازمانی efqm فولاد مبارکه رویکردهای مدیریتی

مدیر سایت 1397/07/14

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

ارسال دیدگاه