بهمن
گروه فولاد مبارکه تولید کننده ۴۴ درصد فولاد خام کشور

گروه فولاد مبارکه تولید کننده ۴۴ درصد فولاد خام کشور


زمان مطالعه : 4 دقیقه

در ۷ ماه اول سال جاری میزان تولید فولاد خام در گروه فولاد مبارکه (فولاد مبارکه، فولاد هرمزگان و مجتمع فولاد سبا) نسبت به مدت مشابه در سال ۹۸ که معادل ۵ میلیون و ۴۹۴ هزار تن است در سال جاری به میزان ۵ میلیون و ۸۱۶ هزار تن رسیده است که به میزان ۶ درصد رشد داشته است.

میزان تولید فولاد خام فولادسازان بزرگ کشور در بازۀ زمانی 7 ماهه به ۱۳.۱ میلیون تن رسیده، به‌ طورکلی میزان تولید در گروه فولاد مبارکه (فولاد مبارکه، فولاد هرمزگان و مجتمع فولاد سبا) در ۷ ماه اول سال جاری به میزان ۵ میلیون و ۸۱۶ هزار تن بوده که این مقدار نسبت به مدت مشابه سال ۹۸ (۵ میلیون و ۴۹۴ هزار تن) حدود ۶ درصد رشد داشته است.

چنانچه در تأمین مواد اولیه و مصرف برق (پیک تابستان) با محدودیت مواجه نبودیم به‌طور قطع رشد تولید بیشتری به ثبت می‌رسید، گفت: در شرکت‌های فولاد مبارکه، فولاد هرمزگان و مجتمع فولاد سبا در ۷ ماه اول سال ۹۹ به ترتیب ۴ میلیون و ۲۰۸ هزار تن، ۸۲۰ هزار تن و ۷۸۹ هزار تن فولاد تولید شده است.

 ان‌شاءالله با رعایت کامل دستورالعمل‌های ایمنی در خطوط تولید و شیوه‌نامه‌های بهداشتی مقابله با بیماری کرونا در پایان سال شاهد تحقق اهداف تولید شرکت و زیرمجموعه‌های گروه فولاد مبارکه باشیم.

دیدگاه های این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی فولادایران

سلام 👋

می‌تونید از طریق پیام در واتس‌اپ در اسرع وقت به پاسخ پرسشتان برسید. باتشکر از برقراری تماس با ما

شروع چت در واتس اپ