ثبت نام ورود
تلفن : 02188103874 همراه : 02188103874
تلفن تماس : 02188103874
ورق گالوانیزه,خرید ورق گالوانیزه,ورق عرشه فولادی,خرید گالوانیزه,قیمت ورق,قیمت انواع ورق,خرید ورق گالوانیزه,قیمت ورق گالوانیزه,فروش ورق گالوانیزه,لیست قیمت ورق گالوانیزه,آخرین قیمت ورق گالوانیزه در بازار,قیمت روز ورق ,لیست قیمت انواع ورق گالوانیزه,ورق گالوانیزه چیست, خرید ورق گالوانیزه کاشان,فولاد ایران,ورق روغنی,خرید ورق روغنی,قیمت ورق روغنی,گالوانیزه کاشان,قیمت گالوانیزه کاشان, خرید ورق گالوانیزه رنگی,لیست قیمت گالوانیزه کاشان,ورق هفت الماس, ورق تاراز, ورق شهرکرد,ورق کاشان,ورق خودرو,ورق رنگی,ورق رنگی گالوانیزه,ورق گالوانیزه رنگی,لیست قیمت ورق گالوانیزه رنگی,قیمت ورق عرشه فولادی, عرشه فولادی,فروش ورق گالوانیزه,صادرات ورق گالوانیزه,واردات ورق گالوانیزه,کرکره گالوانیزه, ورق کرکره ای,ورق سرد روغنی, ورق سینوسی ,کرکره سینوسی,کرکره ذوزنقه,بورس ورق گالوانیزه,خرید ورق, قیمت گالوانیزه,fooladiran,galvanized color sheet,sheet galvanized,cold rolled

غلبه فولاد مبارکه بر دشواری‌های تحریم

153 بازدید

فولاد مبارکه+ هیدرولیک سازی+لوپر چهار نورد گرم+شرکت فولاد مبارکه+تیونینگ

پروژه‌ای که شرکت فولاد مبارکه با آن در ششمین همایش جایزه بهره‌وری بخش معدن و صنایع معدنی شرکت کرد و برنده یکی از جوایز شد، هیدرولیک کردن لوپر چهار نورد گرم بود که قرار بود شرکت‌های خارجی این پروژه را انجام دهند اما به‌دلیل تحریم عقب نشستند. کار این تجهیز کنترل حلقه شدن ورق و کنترل کشش ورق است.
شرکت فولاد مبارکه برای پروژه یاد شده یک مناقصه برگزار کرده که شرکت اس‌ام‌اس در آن برنده شده بود. اما متاسفانه به‌دلیل بازگشت تحریم‌ها علیه ایران، شرکت مزبور از انجام پروژه انصراف داد. از طرفی مشکل تجهیز نیز در حال حاد شدن بود. بنابراین باید در مورد آن به‌سرعت تصمیمی اتخاذ می‌شد. بنابراین مدیریت شرکت تصمیم گرفت این پروژه توسط کارشناسان کشور انجام شود و به‌ نوعی ریسک آن را پذیرفت.

تیم کارشناسی فولاد مبارکه تشکیل و فرصت سه‌ماه اجرای پروژه آغاز شد. به‌طوری که در این مدت کوتاه امکان گرفتن پیمانکار و واگذاری پروژه به دیگر شرکت‌ها نبود.

یکی از سختی‌های کار پروژه این بود که دانش فنی آن در اختیار شرکت اس‌ام‌اس قرار داشت و علت حضور شرکت مزبور در مناقصه نیز همین در اختیار داشتن دانش فنی بود. اما تیم فنی فولاد مبارکه با بررسی دیگر لوپرها و به‌نوعی مهندسی معکوس، پارامترهای لازم به‌ویژه تیونینگ که بسیار دشوار بود را به‌دست آوردند. یکی از سختی‌های کار این بود که در بررسی تیونینگ مشخص شد 77 پارامتر متغیر وجود دارد.

 خوشبختانه پروژه به‌خوبی به پایان رسید و همکاران فولاد مبارکه و نیز مدیران از عملکرد تجهیز و نیز نتیجه کار گروهی انجام شده در این پروژه راضی بودند.

 


برچسب ها : فولاد مبارکه هیدرولیک سازی لوپر چهار نورد گرم شرکت فولاد مبارکه تیونینگ

مدیر سایت 1398/04/02

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

ارسال دیدگاه