ثبت نام ورود
تلفن : 02188103874 همراه : 02188103874
تلفن تماس : 02188103874
ورق گالوانیزه,خرید ورق گالوانیزه,ورق عرشه فولادی,خرید گالوانیزه,قیمت ورق,قیمت انواع ورق,خرید ورق گالوانیزه,قیمت ورق گالوانیزه,فروش ورق گالوانیزه,لیست قیمت ورق گالوانیزه,آخرین قیمت ورق گالوانیزه در بازار,قیمت روز ورق ,لیست قیمت انواع ورق گالوانیزه,ورق گالوانیزه چیست, خرید ورق گالوانیزه کاشان,فولاد ایران,ورق روغنی,خرید ورق روغنی,قیمت ورق روغنی,گالوانیزه کاشان,قیمت گالوانیزه کاشان, خرید ورق گالوانیزه رنگی,لیست قیمت گالوانیزه کاشان,ورق هفت الماس, ورق تاراز, ورق شهرکرد,ورق کاشان,ورق خودرو,ورق رنگی,ورق رنگی گالوانیزه,ورق گالوانیزه رنگی,لیست قیمت ورق گالوانیزه رنگی,قیمت ورق عرشه فولادی, عرشه فولادی,فروش ورق گالوانیزه,صادرات ورق گالوانیزه,واردات ورق گالوانیزه,کرکره گالوانیزه, ورق کرکره ای,ورق سرد روغنی, ورق سینوسی ,کرکره سینوسی,کرکره ذوزنقه,بورس ورق گالوانیزه,خرید ورق, قیمت گالوانیزه,fooladiran,galvanized color sheet,sheet galvanized,cold rolled

اولویت فولاد خوزستان تکمیل صنایع بالا دست و پایین دست

236 بازدید

سنگ آهن+پروژه‌ فولاد خوزستان+صنایع بالا دست+پایین دست+زنجیره ارزش+مقاطع طویل+ میلگرد

 تکمیل زنجیره ارزش هم در بخش بالادست و هم در بخش پایین‌ دست در اولویت‌های شرکت فولاد خوزستان قرار دارد و این مهم در مجمع عمومی این شرکت نیز اعلام شده است.

اما میان این دو بخش، قطعا بالادست یعنی تامین مواد اولیه در اولویت اصلی خواهد بود. ارزش این پروژه‌های توسعه‌ای فولاد خوزستان در سال جاری به 2 هزار میلیارد تومان می‌رسد.
 قرار است در سال جاری پروژه‌های بالادستی فولاد خوزستان برای تامین کنسانتره پایدار این شرکت به سرانجام برسند تا مواد اولیه این شرکت تامین شوند. در این راستا این شرکت به‌دنبال در اختیار گرفتن معادن کوچک هستیم تا با احداث کارخانه‌های کنسانتره، بتواند نیاز خود را برطرف سازیم.

مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان با بیان اینکه در حال حاضر بزرگ‌ترین تهدید شرکت فولاد خوزستان و به‌نوعی کل صنعت فولاد کشور، کمبود مواد اولیه است، تاکید کرد: این شرکت معدن سنگ آهن در اختیار ندارد و بنابراین به حلقه نخست زنجیره فولاد متصل نیست.

وی با اشاره به پروژه‌های این شرکت در در صنایع پایین‌دستی اسلب، اظهار داشت: فولاد خوزستان به‌دنبال اجرای طرح‌های توسعه‌ای است تا زنجیره خود را تکمیل کند. در سال گذشته با اتصال این شرکت به فولاد اکسین، به‌نوعی زنجیره در بخش اسلب تکمیل شد. در حال حاضر تمرکز فولاد خوزستان روی فولاد اکسین است.

در سال جاری علاوه بر مقاطع تخت، به‌دنبال اجرای طرح‌هایی در زمینه تولید مقاطع طویل و میلگرد هستیم تا در مورد شمش نیز زنجیره تکمیل شود. در مورد میلگرد نیز در حال مذاکره با دو سه شرکت پایین‌دستی که آمادگی فروش دارند، هستیم.


برچسب ها : سنگ آهن پروژه‌ فولاد خوزستان صنایع بالا دست پایین دست زنجیره ارزش مقاطع طویل میلگرد

مدیر سایت 1398/04/02

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

ارسال دیدگاه