• خانه
  • ثبت دو رکورد در مجتمع فولاد سبا

ثبت دو رکورد در مجتمع فولاد سبا
اشتراک
1399/02/09
0 نظر

ثبت دو رکورد در مجتمع فولاد سبا

در نخستین ماه از سال «جهش تولید»، کارکنان بلندهمت واحدهای احیا مستقیم شهید شهبازی و نورد گرم فولاد سبا با تولید 129 هزار و 460 تن آهن اسفنجی و 127 هزار و 197 تن کلاف گرم گام موفقیت‌آمیزی در مسیر دستیابی به اهداف سالانه این مجتمع برداشتند.

رکورد قبلی تولید آهن اسفنجی در این مجتمع مربوط به مردادماه سال 1398 و به میزان 128 هزار تن و رکورد پیشین تولید کلاف گرم در این خط تولید مربوط به آذرماه سال گذشته و به میزان 120 هزار و 172 بوده است.

کسب این موفقیت‌های ارزشمند با در نظر گرفتن حفظ سلامت همکاران در شرایط سخت شیوع بیماری کووید 19 برگ زرین دیگری بر افتخارات فولاد مبارکه افزوده است.

یکی از دلایل ثبت این رکوردهای درخشان همدلی و وفاق مدیریت و کارکنان مجتمع فولاد سبا در کلیه سطوح بوده است. از دلایل دیگری که موجب دستیابی به این موفقیت‌ها شده است می‌توان به بهره‌گیری اثربخش از کلیه ظرفیت‌های ایجادشده، افزایش سرعت تولید و کاهش هم‌زمانِ توقفات و خرابی‌های اضطراری با استفاده از تجارب ارزشمند تمامی کارکنان به‌عنوان اصلی‌ترین سرمایه سازمان اشاره کرد. ضمن این که هماهنگی خطوط تولید، رعایت اصل مشتری‌مداری، کاهش ضایعات و حذف حداکثری تولیدات نامنطبق با سفارش نیز در ثبت این رکورد تولید، غیرقابل‌انکار است.

 

ثبت دیدگاه

دیدگاه کاربران