• خانه
  • حاشیه های این روزهای بازار ورق رنگی

حاشیه های این روزهای بازار ورق رنگی
اشتراک
مدیر سایت
1396/10/05
0 نظر

حاشیه های این روزهای بازار ورق رنگی

ورق گالوانیزه رنگی یکی از محصولات تکمیل کننده خط تولید ورق گالوانیزه است. در این روش بر روی ورق گالوانیزه در طی فرآیندهای یک لایه رنگ بر روی آن کشیده میشود. گالوانیزه رنگی در کاربرد های گوناگونی کاربرد دارد. بر همین اساس در زمان خرید ورق گالوانیزه رنگی لازم است به این نکته توجه داشته باشید که برای چه کاربردی قرار است، استفاده شود. در صورت مایل به خرید ورق رنگی گالوانیزه می توانید به صفحه ورق گالوانیزه رنگی مراجعه نمائید.  

حاشیه های این روزهای بازار ورق رنگی:

✨بازار ورق رنگی پس از زلزله های کرمانشاه و کرمان علیرغم رکود در بازار گالوانیزه ، در ماههای سرد سال و افت تقاضا به خلاف سالهای گذشته از بازار گرمی برخوردار میباشد و در بعضی رنگها بخصوص رال سفید در عرض 1070 برای تولید کانکس با بحران مواجه است وبا توجه به موجودی بسیار محدود در بازار قیمت بالای 4700 تومان پیشنهاد می گردد که این قیمت قطعا برای تولیدکنندگان کانکس توجیه اقتصادی ندارد.
👈در سایر ابعاد و رنگ ها قیمت در محدوده 4300-4400 گزارش گردیده است.
قیمت ورق های وارداتی ورق رنگی در بندعباس 4300تومان میباشد.
👈تحلیل کلان:زلزله بعنوان یک پدیده تلخ طبیعی که در آن یک حقیقتی آشکار وجود دارد وآن اینکه اقصی نقاط ایران در مدار زلزله قرار دارند و بایستی همیشه آمادگی لازم برای این موارد داشت که در حال حاضر پیشنهادات زیر توسط نگارنده میتواند به بهبود معیشت زلزله زدگان بی سرپناه کمک نماید;
🔵واردات بخشی از نیاز ورق رنگی درکوتاهترین زمان ممکن ،که قرارگاه خاتم النبیا باتوانمندی های خود میتواندبه سرعت مشکل کمبود ورق را حل نماید ولی تامین ورق برای کانکس در سال اقتصاد مقاومتی و درحالی که تولید گالوانیزه و رنگی بیمار است وظرفیتهای خالی زیادی دارد میتواند موتور متحرک اقتصاد و تولید باشد و استفاده ازظرفیت گالوانیزه و رنگی کشور برای حل این مشکل میتواند راهگشا باشد ولی مساله اصلی مدیریت بحران ضعیف می باشد که حلقه گمشده این داستان است که تا اصلاح نگردد انتظار بهبود نمیتوان داشت.

ثبت دیدگاه

دیدگاه کاربران