ثبت نام ورود
تلفن 1 : 02188100108 تلفن 2 : 02188100108
تلفن تماس : 02188100108
ورق گالوانیزه,خرید ورق گالوانیزه,ورق عرشه فولادی,خرید گالوانیزه,قیمت ورق,قیمت انواع ورق,خرید ورق گالوانیزه,قیمت ورق گالوانیزه,فروش ورق گالوانیزه,لیست قیمت ورق گالوانیزه,آخرین قیمت ورق گالوانیزه در بازار,قیمت روز ورق ,لیست قیمت انواع ورق گالوانیزه,ورق گالوانیزه چیست, خرید ورق گالوانیزه کاشان,فولاد ایران,ورق روغنی,خرید ورق روغنی,قیمت ورق روغنی,گالوانیزه کاشان,قیمت گالوانیزه کاشان, خرید ورق گالوانیزه رنگی,لیست قیمت گالوانیزه کاشان,ورق هفت الماس, ورق تاراز, ورق شهرکرد,ورق کاشان,ورق خودرو,ورق رنگی,ورق رنگی گالوانیزه,ورق گالوانیزه رنگی,لیست قیمت ورق گالوانیزه رنگی,قیمت ورق عرشه فولادی, عرشه فولادی,فروش ورق گالوانیزه,صادرات ورق گالوانیزه,واردات ورق گالوانیزه,کرکره گالوانیزه, ورق کرکره ای,ورق سرد روغنی, ورق سینوسی ,کرکره سینوسی,کرکره ذوزنقه,بورس ورق گالوانیزه,خرید ورق, قیمت گالوانیزه,fooladiran,galvanized color sheet,sheet galvanized,cold rolled

خودتحریمی به اثرگذاری تحریم های خارجی کمک می کند

498 بازدید

صنعت فولاد ایران+خودتحریمی+تحریم های خارجی+صنعت ارزآور+صادرات فولاد+صادرات فولادماه های گذشته، ماه های پر التهابی برای صنعت به ویژه صنعت فولاد ایران بود. حجم قابل توجهی از مصوبات و دستورالعمل ها به این صنعت ارزآور کشور تحمیل شد که به اعتقاد فعالان این حوزه نوعی خود تحریمی پیش از اعمال تحریم های خارجی است.
در خصوص حجم عظیم دستورالعمل ها و مسوباتی که به صنعت ارزآور فولاد تحمیل می شود  چیلان  با مهندس محمد کشانی، مدیرعامل فولاد خوزستان به گفت و گو نشسته است.شرایط داخلی و خارجی، صادرات فولاد را سخت کرده است.

مدیرعامل فولاد خوزستان با بیان این نکته که با مراجعه به آمارهای سال گذشته خواهیم دید که از محل ۸.۵ میلیون تن صادرات فولاد، ۲ میلیون و ۷۶۵ هزار تن متعلق به فولاد خوزستان بوده، اظهار داشت: سهم فولاد خوزستان از کل صادرات فولاد ۴۰ تا ۴۵ درصد بود. با توجه به برنامه سال ۹۷ که دولت برمبنای تامین و توزیع تهیه کرده است، صادرات فولاد باید به ۱۲میلیون تن برسد که قطعا با بخشنامه هایی از قبیل مشروط شدن صادرات فولاد و همین طور سهمیه بندی بسیاری از بازارهای خارجی که تاکنون بدست آوردیم دچار مشکل می شود.

مهندس کشانی در گفت و گو با  چیلان  تصریح کرد: فولاد خوزستان اولین شرکت در بین صنایع کشور بود که تمامی دلارهای حاصل از صادرات خود را در سامانه نیما عرضه کرد. ما به جهت حمایت از دولت تولید، صادرات و ارزآوری داشته ایم و آنرا تقدیم دولت کرده ایم اما انتظار داریم دولت نیز شرایط تولیدکنندگان را درک کند.

به نظر من، مشکل فعلی صنعت فولاد ایران تحریم های آمریکا و مشکلات جهانی نیست بلکه خود تحریمی و یا تحریم های داخلی که از سوی دولت اعمال می شود خود مانعی برای توسعه صنعت فولاد است.

مدیرعامل فولاد خوزستان راهکار مناسب برای مقابله با خود تحریمی را مشاوره گرفتن دولت از فعالان صنعتی خواند و افزود: صنعت و تولیدکننده می تواند مشاورین خوبی برای متولی صنایع و در رأس آن وزارت صنعت، معدن و تجارت باشد ولی متاسفانه از این پتانسیل استفاده نمی شود.


برچسب ها : صنعت فولاد ایران خودتحریمی تحریم های خارجی صنعت ارزآور صادرات فولاد صادرات فولاد

مدیر سایت 1397/07/17

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

ارسال دیدگاه