بهمن
افزایش صادرات و ایجاد اشتغال پایدار با همکاری ایران و چین

افزایش صادرات و ایجاد اشتغال پایدار با همکاری ایران و چین


زمان مطالعه : 4 دقیقه

همکاری ایران و چین به گفته مدیرعامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) متضمن توسعه پایدار و سرمایه گذاری موثر در بخش فولاد کشور است. داشتن ارتباط همیشگی با یک بازار بزرگ، زمینه مناسب و مطمئنی برای صنعت فولاد ایران ایجاد می کند.

توسعه صنایع فولادی با حضور سرمایه گذاران چین باعث می شود تا امکان صادرات بیشتری فراهم شود و فرصت های سرمایه گذاری در این حوزه با اطمینان از بازار مناسب و مستمر نمود بهتری پیدا کند.

سند همکاری ایران و چین چگونه می تواند برای ایران در حوزه فولاد ایجاد فرصت کند، این مهم با حضور و افزایش مناسبات دو کشور، امکان افزایش صادرات و به تبع آن افزایش سرمایه گذاری در این حوزه میسر خواهد شد. ارتباط موثر و دائم با یک بازار بزرگ، امکان توسعه سرمایه گذاری در بخش فولاد، و توسعه پایدار و مطمئنی در این حوزه را رقم خواهد زد. با توجه به انرژی ارزان و منابع طبیعی در اختیارصنعت فولاد در کشور، امکان شناسایی ذخایر عمیق با سرمایه گذاری در اکتشاف، تجهیز معادن عمیق و همچنین راه اندازی و احداث واحدهای جدید، فرصت های قابل توجهی را در اختیار بخش معدن و صنایع معدنی ایران قرار خواهد داد.

افزایش صادرات وایجاد اشتغال پایدار، دو موضوع مهم و برجسته در همکاری های بین دو کشور است.

دیدگاه های این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی فولادایران

سلام 👋

می‌تونید از طریق پیام در واتس‌اپ در اسرع وقت به پاسخ پرسشتان برسید. باتشکر از برقراری تماس با ما

شروع چت در واتس اپ