• خانه
  • افتتاح دو طرح بزرگ در مجموعه فولاد امیرکبیر کاشان

افتتاح دو طرح بزرگ در مجموعه فولاد امیرکبیر کاشان
اشتراک
1397/07/08
0 نظر

افتتاح دو طرح بزرگ در مجموعه فولاد امیرکبیر کاشان

 

سید رضا سادات الحسینی  روز چهارشنبه در آیین افتتاح طرح جاده ریلی شرکت فولاد امیرکبیر کاشان در اتصال به راه آهن سراسری اظهار داشت: این جاده ریلی به طول  3 هزار و 600 متر مربع با هزینه ایی افزون بر 80 میلیارد ریال مشارکتی بین این شرکت و ره آهن جمهوری اسلامی اجرا شده است.

مدیر کل راه آهن اصفهان افزود: این طرح طی 9 ماه  با عملیات خاکبرداری مسیر ریلی  به طول  12 هزار متر مکعب  و خاکریزی مسیر  به طول 94  هزار متر مکعب  با بتن ریزی (15 دهنه پل) به طول  2 هزار  300 متر مکعب  به انجام رسیده  است.

وی با بیان این مطلب که 10 درصد بار ریلی  کشور در استان اصفهان جابه جا می شود گفت: استان اصفهان در جابه جایی ریلی  بار مقام  اول تا سوم را دارد .

او اضافه کرد: عملکرد 6 ماهه سال جاری شرکت راه آهن اصفهان 44 درصد رشد نسبت به سال قبل داشته است.

سادات الحسینی خاطر نشان کرد: با توسعه خط ریلی در استان اصفهان در سال جاری احداث سه خط فرعی داشتیم که  یکی از آنها خط ریلی مجموعه فولاد امیرکبیر کاشان است.

همچنین عزیز قنواتی در این مراسم از مزایای این خط فرعی راه آهن برای مجموعه فولاد  گفت: اجرای  این طرح ریلی  با هدف تسهیل در حمل مواد اولیه از فولاد مبارکه و بنادر جنوب  - کاهش هزینه های محل و افزایش سود آوری- کاهش بار ترافیکی جاده مواصلاتی  در جهت مشارکتدر مسئولیتهای اجتماعی   انجام شده است.

مدیر عامل مجموعه فولاد امیر کبیر  کاشان  عنوان کرد: افتتاح گمرک اختصاصی شرکت امیرکبیر یکی دیگر از  طرحهای عظیم این  مجموعه است که جهت تسهیل در ترخیص کالا  و کاهش هزینه های گمرکی واردات صادرات محصول  با هزینه 200 میلیون تومان اجرا شد .

این دو طرح عظیم با حضور امام جمعه موقت کاشان، معاون  بهره برداری و سیر حرکت راه آهن کشور ، مدیر کل شرکت راه آهن اصفهان ، فرماندار ویژه کاشان  و دیگر مسئولین شهری به بهره برداری رسید.

شرکت فولاد امیرکبیر کاشان با 322 نفر کارمند و کارگر سالانه 130 هزار تن گالوانیزه تولید می کند.

 

ثبت دیدگاه

دیدگاه کاربران