• خانه
  • رکوردشکنی قیمت کویل ورق گرم آمریکا

رکوردشکنی قیمت کویل ورق گرم آمریکا
اشتراک
1401/11/08
0 نظر

رکوردشکنی قیمت کویل ورق گرم آمریکا

براساس جدیدترین شماره نشریه متال بولتن، قیمت کویل ورق گرم آمریکا به بالاتر از ۳۸ دلار به ازای هر هاندریدویت(۷۶۰ دلا در هر تنک) رسید که این نرخ، بالاترین قیمت از ۱۲ اکتبر ۲۰۲۲ (۲۰ مهر) تاکنون  بوده است.

ارزیابی قیمت شان می دهد: شاخص قیمت کویل ورق گرم تحویل به فوب کارخانه میدوست آمریکا ۳۸٫۰۲ دلار به ازای هر هاندریدویت (۷۶۰٫۴۰ دلار به ازای هر تنک) گزارش شد که این نرخ نسبت به روز قبل ۲٫۷۶ درصد  و نسبت به هفته قبل  ۰٫۷۲ درصد افزایش نشان می دهد. این محصول در این مدت به ترتیب با قیمت ۳۷٫۰۰ و ۳۷٫۷۵ دلار به ازای هر هاندریدویت معامله می‌شد.

شنیده می شود…

در همین حال، یک منبع بازار به فست مارکتز گفت: کارخانه ها استراتژی خود را برای پذیرش قیمت پایه ۴۰ دلار به ازای هر هاندریدویت حفظ می کنند اما این معاملات همچنان در سطوح پایین تر انجام می شود. البته نظرات در مورد اینکه قیمت در نهایت به ۴۰ دلار در ازای هر هاندریدویت می رسد یا خیر؟ متفاوت است. بنابراعلام شرکت«کلیوند کلیفس» در اخرین اطلاعیه از افزایش قیمت خود، یک برنامه برای ذخیره سازی در بهار و کاهش سرعت تولید می‌تواند در اینده ای نزدیک قیمت‌ها را به ۴۰ دلار به ازای هر هاندریدویت برساند.

نقل قول روز

نقل قول روز از بازار ایکه همه در تلاش هستند تا بفهمند آیا این افزایش قیمت مربوط به تقاضای قوی است یا خیر؟ در این راستا، یک منبع تولیدکننده به فست مارکتز گفت: من فکر می کنم تقاضا موجودی محور است و قیمت‌ها در ماه می و ژوئن اصلاح و تنظیم خواهد شد.

 

منبع: فولادبان

ثبت دیدگاه

دیدگاه کاربران