• خانه
  • افزایش قیمت میلگرد چین به دلیل بالا رفتن تقاضا

افزایش قیمت میلگرد چین به دلیل بالا رفتن تقاضا
اشتراک
مدیر سایت
مقالات
1399/12/06
0 نظر

افزایش قیمت میلگرد چین به دلیل بالا رفتن تقاضا

بررسی میلگرد داخلی چین
افزایش تقاضای میلگرد بعد از تعطیلات سال جدید چینی در بازار این کشور در بین خریداران به طور چشمگیری رشد داشت، قیمت بیلت و معاملات آتی فولاد به دلیل بهبود کیفیت هوا و شدت  سخت گیری تانگشان در تولید فولاد نیز افزایش داشته است، همچنین قیمت میلگرد به طور ویژه ای افزایش یافت. صاحب نظران متعقدن افزایش قیمت میلگرد پایدار خواد ماند و پروژه های عمرانی بیشتری از هفته آینده شروع خواهد شد.

چین شرقی (شانگهای): ۴۶۰۰-۴،۶۴۰ یوان (۷۰۹-۷۱۵ دلار) در هر تن ، افزایش ۱۳۰-۱۴۰ یوان در هر تن

زمزمه های بازار
یک تاجر در شانگهای گفت: “از آنجا که قیمت میلگرد چین به شدت افزایش یافت ، خریداران بیشتر به صورت خرده خرید می کردند تا به جای مصرف موجودی خود ، به مصرف روزانه خود بپردازند. قیمت میلگردها ممکن است طی چند روز آینده به اندازه امروز افزایش پیدا نکند.”

 معاملات بیلت
بیلت در ساعت ۳ بعد از ظهر با احتساب مالیات بر ارزش افزوده در تانگشان با قیمت ۴۲۵۰ یوان در هر تن معامله شد که نسبت به جمعه گذشته ۱۱۰ یوان در هر تن افزایش داشت. روز دوشنبه بیلت وارداتی با قیمت ۵۹۰-۶۰۰ دلار به ازای هر تن چین پیشنهاد شد. آخرین معاملات شنیده شده در هفته گذشته با قیمت ۵۸۰-۵۸۵ دلار به ازای هر تن بسته شد.

معاملات آتی میلگرد چین
قرارداد معاملات آتی میلگرد در روز دوشنبه با قیمت ۴۵۸۲ یوان در هر تن بسته شد که نسبت به جمعه گذشته ۵۸ یوان در هر تن افزایش داشت.

 

ثبت دیدگاه

دیدگاه کاربران