• خانه
  • ظرفیت تولید فولاد مبارکه به ۱۰ میلیون تن رسید

ظرفیت تولید فولاد مبارکه به ۱۰ میلیون تن رسید
اشتراک
1397/08/30
0 نظر

ظرفیت تولید فولاد مبارکه به ۱۰ میلیون تن رسیدظرفیت تولید فولاد مبارکه به ۱۰ میلیون تن رسیدعظیمیان مدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان در حاشیه مراسم روز ملی کیفیت در گفت‌وگو با خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد:

مجموعه فولاد مبارکه در چند سال اخیر به طور قابل توجهی روی کیفیت و استاندارد سازی تمرکز داشته است و به دنبال این بودیم که سهم خود را در GDP (تولید ناخالص داخلی) افزایش دهیم که در سال گذشته در راستای همین موضوع حدود ۶ هزار میلیارد تومان سود خالص داشتیم.

وی بیان کرد: فولاد مبارکه ۲ ماه پیش یکی از معتبرترین جوایز کیفیت جهانی در اروپا را که جایزه گلد است را به دست آورده است.

عظیمیان افزود: فولاد مبارکه با تولید ۱۰ میلیون تن فولاد، سهم ۶۰ درصدی در تولید فولاد کشور را دارد و یکی از بزرگترین بنگاه‌های صنعتی کشور است.

عظیمیان تصریح کرد: یکی از موضوعات و الزامات مهمی که رعایت آن برای ما تبدیل به قانون مهمی شده است، رعایت استانداردهای کیفیت است که توانستیم استاندارد ۱۰۰۰۲ و ۱۰۰۰۴ که استاندارد کیفیت رضایت و رسیدگی به مشتریان است را اخذ کنیم.

مدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان گفت: در بحث صرفه جویی در مصرف آب قدم‌های خوبی برداشتیم و توانستیم ۷ برابر مصرف را کاهش دهیم به طوری که ۲۰ سال پیش با تولید ۲.۴ میلیون تن فولاد ۱۶.۴ متر مکعب آب مصرف می‌شد ولی امروز با تولید ۸ میلیون تن تولید فولاد حدود ۲.۷ مترمکعب مصرف آب داریم.

ثبت دیدگاه

دیدگاه کاربران