• خانه
  • آغاز پروژه Chem Coater در خط گالوانیزه شرکت فولاد امیرکبیر کاشان

آغاز پروژه Chem Coater در خط گالوانیزه شرکت فولاد امیرکبیر کاشان
اشتراک
مدیر سایت
مقالات
1402/06/30
0 نظر

آغاز پروژه Chem Coater در خط گالوانیزه شرکت فولاد امیرکبیر کاشان

شرکت فولاد امیرکبیر کاشان به تصمیمی جهت حفظ محیط زیست و افزایش قابلیت صادرات محصولات گالوانیزه کاشان به بازار اروپا، پروژه نصب Chem Coater را در خط گالوانیزه خود آغاز نموده است. این تصمیم به موجب اعلام سازمان محیط زیست کشور به طور مخصوص بر مضرات استفاده از کروم ۶ در فرآیند گالوانیزه‌سازی اتخاذ شده است.

در این پروژه، سیستم Chem Coater به صورت آنلاین در خط تولید گالوانیزه شرکت فولاد امیرکبیر کاشان نصب و اجرا شده است. این سیستم به شرکت امکان می‌دهد تا محصولات خود را بدون استفاده از کروم ۶ تولید کرده و در عین حال مشخصات فنی و کیفی مطابق با استانداردهای بین‌المللی را حفظ کند.

پس از بهره‌برداری از این پروژه، شرکت فولاد امیرکبیر کاشان در موقعیت بهتری برای صادرات محصولات گالوانیزه خود به بازار اروپا قرار خواهد گرفت. این اقدام نه تنها به توسعه کسب‌وکار شرکت کمک می‌کند بلکه به حفظ محیط زیست و کاهش آلاینده‌ها نیز کمک می‌کند.

این پروژه نمایانگر تعهد شرکت فولاد امیرکبیر کاشان به پایداری محیط زیستی و تولید محصولات با کیفیت بالاست و به عنوان یک نمونه از تلاش‌های شرکت‌ها در راستای تحقق توسعه پایدار و حفظ محیط زیست معرفی می‌شود.

ثبت دیدگاه

دیدگاه کاربران