• خانه
  • سود کلان تا پایان سال جاری برای فولاد سازان بزرگ

سود کلان تا پایان سال جاری برای فولاد سازان بزرگ
اشتراک
1399/05/29
0 نظر

سود کلان تا پایان سال جاری برای فولاد سازان بزرگ

به علت بحران اقتصادی ناشی از کرونا و عدم فعالیت کسب و کارها و شرکتهای صنعتی، مدیران شرکت ها نگران شرایط مالی خود می باشند. شرکت فولاد سازی JSW  کشور هند اعلام نموده است امسال، سال سرمایه گذاری و برنامه ریزی برای رشد است.

 مدیرعامل این شرکت در مصاحبه ای با نشریه نیوایندین اکسپرس گفت:

« باید از فرصت سال ۲۰۲۰ برای توسعه صنعت  فولادسازی استفاده کرد و به این نکته توجه داشت که امسال دیگر تکرار نمی شود. سالی که تقاضا کم است و بسیاری از صنایع تعطیل است.

 شرکتهای بزرگ قدرت رقابت بالاتری در بازار دارند زیرا بسیاری از رقبای کوچک و تولید کنندگان خرد از بازار حذف شده اند.برنامه ریزی برای رشد توان تولید در سال ۲۰۲۱ و توسعه زیر ساختی کلید بقا و رشد در بازار آینده است و این فرصت در سال ۲۰۲۰ فراهم شده است.»

رایو در مورد شرایط بازار در نیمه اول امسال گفت:« انتظار می رود در سالهای پیش رو شرایط برای شرکتهای فولادسازی بزرگ هم در بازار داخلی کشورها و هم در بازارهای بین المللی بهبود پیدا کند. همه گیری کرونا باعث شد تا بسیاری از شرکتهای کوچک توان ادامه فعالیت خود را نداشته باشند و از بازار خارج شوند ولی شرکتهای بزرگ این وضعیت را نداشتند. بنابراین پیش بینی می شود سهم فولادسازان بزرگ دنیا در بازار فولاد جهانی بین ۱۸ تا ۲۶ درصد افزایش یابد.

 مدیرعامل شرکت فولادسازی جی اس دبلیو گفت:«در سال ۲۰۲۱ ما شاهد اوج گیری تقاضای فولاد در دنیا خواهیم بود. زیرا صنایع با تمام ظرفیت کار خواهند کرد و میلیاردها دلاری که به اقتصاد دنیا تزریق شد تا زمینه را برای رشد اقتصادی فراهم کند، در صنایع و کسب و کارها به گردش در می آید. ما فولادسازان بزرگ دنیا باید خود را برای مواجهه با آن شرایط آماده کنیم.
 

ثبت دیدگاه

دیدگاه کاربران