• خانه
  • عرضه ورق‌های فولادی در بورس کالا

عرضه ورق‌های فولادی در بورس کالا
اشتراک
1401/09/15
0 نظر

عرضه ورق‌های فولادی در بورس کالا

در روز سه‌شنبه (15 آذر ماه 1401) عرضه کنسانتره سنگ آهن در کنار ورق‌های فولادی در بورس کالا
براساس جدیدترین اطلاعیه عرضه بورس کالا، امروز سه‌شنبه ۱۵ آذر ماه ۱۴۰۱، ۱۳۰ هزار و ۸۰۰ تن محصول فولادی در تالار صنعتی و حراج باز عرضه می شود که این سبد شامل ورق گالوانیزه G، ورق قلع اندود، ورق سرد B، ورق رنگی و کنسانتره سنگ آهن خواهد بود. در همین حال، امروز ۲۳ هزار و ۶۰۰ تن ورق گالوانیزه G با قیمت پایه ۲۷۵ هزار و ۵۱۱ ریال در بورس کالا عرضه می‌شود. بررسی ها حاکی از آن است که حجم عرضه و قیمت پایه این محصول نسبت به هفته اخیر به ترتیب رشد ۲۶٫۸ درصدی و کاهش ۱٫۲ درصدی برای عرضه این هفته را تجربه می‌کند.

همچنین یک‌هزار تن ورق قلع اندود عرضه شده در معاملات امروز، با قیمت ۳۵۳ هزار ریال در دسترس خریداران قرار خواهد گرفت. البته باید توجه داشت که این محصول هفته گذشته با همین قیمت به تابلوی معاملات راه یافته بود. علاوه بر این، برای ورق سرد B شرکت صنایع هفت الماس، کاهش ۲۶٫۶ درصدی حجم عرضه در نظر گرفته شده است تا امروز فقط ۲ هزار و ۲۰۰ تن از این محصول با قیمت پایه ۲۰۰ هزار و ۳۲۲ ریال عرضه شود.

در ادامه ۴ هزار تن ورق رنگی روی تابلوی معاملات بورس کالا قرار خواهد گرفت که با ثبت رشد ۱۶۶ درصدی حجم عرضه، بیشترین افزایش حجم را در بین محصولات فولادی رقم زده، ضمن اینکه قیمت پایه این محصول ۳۱۹ هزار و ۵۳۵ ریال است. در کنار تمام این عرضه‌ها شاهد عرضه ۱۰۰ هزار تنی کنسانتره سنگ آهن با قیمت پایه ۲۲ هزار و ۶۸۲ ریال در بورس کالا هستیم که در هفته گذشته از عرضه این محصول خبری نبود.

 

منبع: فولادبان

ثبت دیدگاه

دیدگاه کاربران