• خانه
  • شروع به کار استراتژیک‌ترین طرح کشور- لوله‌ سازی اهواز

شروع به کار استراتژیک‌ترین طرح کشور- لوله‌ سازی اهواز
اشتراک
مدیر سایت
مقالات
1400/05/05
0 نظر

شروع به کار استراتژیک‌ترین طرح کشور- لوله‌ سازی اهواز

گروه بزرگ لوله‌سازی اهواز با افتخار با پذیرشِ ریسک‌های متنوع از جمله ریسک مالی، شروع به تولید لوله‌های مورد نیاز برای خط انتقال نفت گوره به جاسک از نیمه‌ دوم سال ۹۷ نمود.

با تولید ۵۱۵ کیلومتر لوله برای خط انتقال نفت بیش از ۱ هزار کیلومتری گوره به جاسک با تدبیر و تلاش شرکت لوله‌سازی اهواز، این پروژه مهم و استراتژیک به بهره‌برداری رسید. لوله‌سازی اهواز به عنوان اولین شرکت تولیدِ لوله برای این طرح، این پروژه را شروع و به عنوان اولین شرکت نیز به تعهد خود در زمانِ تعیین‌شده جامعه عمل پوشاند.

فراموش نکنیم که مهمترین الزامِ اجرای این پروژه، لوله‌های انتقال نفت بود که انتقال این ماده معدنی را ممکن می‌ساخت و لوله سازی اهواز با پذیرش ریسک‌های متنوع با افتخار ۴۲ هزار و ۵۰۰ شاخه از این پروژه را به عنوان اولین شرکت تولیدِ لوله برای این طرح، این پروژه را شروع و به عنوان اولین شرکت نیز به تعهد خود در زمانِ تعیین شده جامعه عمل پوشاند. بدون تردید مشارکت در پروژه مهم و ملی خط لوله ۴۲ اینچ گوره – جاسک که از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان استراتژیک ترین پروژه دولت توصیف شده است، مهمترین پروژه شرکت لوله سازی اهواز در دو سال اخیر بود که برگ زرین دیگری بر افتخارات ۵۵ ساله لوله سازی اهواز افزود.

این شرکت در بخش تأمین موادخام داخل کشور با ساخت و پوشش حدود ۴۲۵۰۰ شاخه به طول تقریبی ۵۱۵ کیلومتر که معادل حدودا  ۶۰ درصد از مجموع لوله های مورد نیاز بوده‌است، نقش کلیدی در پیشرفت بخش ساخت و پوشش لوله های مورد نیاز این طرح دارد. این موفقیتها حاصل نمی‌شد، مگر آنکه پیوندی ژرف و پایدار بین کلیه اجزای شرکت برقرار باشد توضیح داد: همین پیوند عمیق، زمینه پیشگامی شرکت در سالهایی را فراهم ساخت که “رونق تولید” و “جهش تولید” محور اصلی برنامه‌ریزی‌های آن بود.

 لوله سازی اهواز تلاش کرد در تحقق این اهداف که منطبق بر فرمایشات مقام معظم رهبری و در راستای رشد کمی و کیفی شرکت بود گامهای ارزنده ای بردارد. همچنین اهدافی رفیع و ارزشمندی داریم که از ابتدای سال ۱۴۰۰، حرکت در جهت نیل به این اهداف متعالی را شروع کرده‌ایم؛ اهدافی که نیل به آنها در سایه تداوم پیوند ارکان مختلف مجموعه و برنامه ریزی و پشتکار همکاران گرامی در لوله سازی اهواز با محور توجه و تحقق شعار رهبری، دور از دسترس نخواهد بود.

ثبت دیدگاه

دیدگاه کاربران