ثبت نام ورود
تلفن 1 : 02188100108 تلفن 2 : 02188100108
تلفن تماس : 02188100108
ورق گالوانیزه,خرید ورق گالوانیزه,ورق عرشه فولادی,خرید گالوانیزه,قیمت ورق,قیمت انواع ورق,خرید ورق گالوانیزه,قیمت ورق گالوانیزه,فروش ورق گالوانیزه,لیست قیمت ورق گالوانیزه,آخرین قیمت ورق گالوانیزه در بازار,قیمت روز ورق ,لیست قیمت انواع ورق گالوانیزه,ورق گالوانیزه چیست, خرید ورق گالوانیزه کاشان,فولاد ایران,ورق روغنی,خرید ورق روغنی,قیمت ورق روغنی,گالوانیزه کاشان,قیمت گالوانیزه کاشان, خرید ورق گالوانیزه رنگی,لیست قیمت گالوانیزه کاشان,ورق هفت الماس, ورق تاراز, ورق شهرکرد,ورق کاشان,ورق خودرو,ورق رنگی,ورق رنگی گالوانیزه,ورق گالوانیزه رنگی,لیست قیمت ورق گالوانیزه رنگی,قیمت ورق عرشه فولادی, عرشه فولادی,فروش ورق گالوانیزه,صادرات ورق گالوانیزه,واردات ورق گالوانیزه,کرکره گالوانیزه, ورق کرکره ای,ورق سرد روغنی, ورق سینوسی ,کرکره سینوسی,کرکره ذوزنقه,بورس ورق گالوانیزه,خرید ورق, قیمت گالوانیزه,fooladiran,galvanized color sheet,sheet galvanized,cold rolled

پنجمین سال متوالی تقاضای قوی برای خرید سنگ آهن

201 بازدید

خرید سنگ آهن+قیمت سنگ آهن آسیا+محصولات فولادی+کنسانتره +شاخص نرخ سنگ آهن

 

شاخص قیمت سنگ آهن آسیا در روز جمعه افزایش یافت و از آگوست سال 2014 به بالاترین سطح خود رسید.

شاخص نرخ سنگ آهن در روز شنبه 62 درصد افزایش یافت و به 95.80 دلار در هر تن سی اف آر شمال چین رسید که نسبت به روز پنج شنبه به میزان 80 سنت در هر تن افزایش داشت. پیش از ماه می نرخ معامله ی TSI به 1.20 دلار در هر تن افزایش یافت و به 94.05  دلار در هر تنdmt  رسید.

دو تن از معامله گران گفتند: "بازار سنگ آهن همچنان به روند صعودی خود ادامه می دهد که دلیل آهن هم کم بودن عرضه معدنچیان و عملکرد بهتر فولاد است." از طرفی، معامله گران در حال بارگیری مجدد هستند، و انتظار می رود که قیمت سنگ آهن افزایش یابد. یکی از فروشندگان گفت: "ما در حال ارائه پیشنهادات برای بارگیری در ماه می هستیم. بیشتر پیشنهادات از طرف معامله گران به جای کارخانه های فولادی بوده است." گفته می شود که شرکت واله با تاخیر یک تا دو هفته ای، محموله های خود را به  مشتریان چینی ارسال کردند که دلیل این تاخیر هم وجود باران های شدید در منطقه عنوان شد.

یکی از فروشندگان گفت: ما درخواست های بسیاری از سوی مصرف کنندگان نهایی دریافت کرده ایم. بعضی از معامله گران نیز می گویند که این درخواست ها بین 62 تا 65 درصد افزایش می یابد و به احتمال فراوان حاشیه سود محصولات فولادی هم بهبود یابد.

یکی از فولاد سازان خصوصی اعلام کرد که حاشیه های فولادی بهبود یافته و به 600-800 / wmt هم رسیده است، بنابراین کاربران نهایی ترجیح می دهند که از محصولات با کیفیت بالا تر استفاده کنند. وام های جدید یوآن چین در ماه مارس بیش از حد انتظار بود، در حالی که در ماه اول، تامین مالی کلی اقتصاد به طور واقعی به 2.34 تریلیون یورو (348 میلیارد دلار) رسید که نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش داشت.

یکی از منابع خبری پکن خاطرنشان کرد: "این آمار نشان می دهد که اقتصاد چین در حال بهبود است و این نشانه خوبی برای تقاضای فولاد است." یک معامله گر چینی گفت: "با حاشیه های فولادی بهبود یافته، من اعتقاد دارم که کاربران نهایی برای استفاده از محصولات با کیفیت بالا بیشتر علاقه مند خواهند شد." تامین کنندگان داخلی کنسانتره قیمت ها را در این هفته افزایش دادند. منابع هبی گفتند که 66 درصد کنسانتره های داخلی در سطح یوان در حدود 820  Dmt است. یک تولید کننده فولاد در هبی گفت: "مصرف کنندگان نهایی در تلاشند که نسبت استفاده از این محصول را کاهش دهند زیرا ارزش یوان 100 Dmt  کمتر از نرخ واردات است." بعضی از تولیدکنندگان خصوصی داخلی، چشم انداز بازآفرینی معادن را مشاهده کردند و گفتند که ممکن است کل ذخایر داخلی را برای این سال افزایش دهند. مجله پلاتس، کنسانتره داخلی با 66 درصد آهن را معادل820 یوان dmt گزارش کرد که به شرکت های آسیایی در تانگشان تحویل داده شده است، که 30 یوان dmt نسبت به هفته گذشته افزایش داشت.


برچسب ها : خرید سنگ آهن قیمت سنگ آهن آسیا محصولات فولادی کنسانتره شاخص نرخ سنگ آهن

مدیر سایت 1398/01/25

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

ارسال دیدگاه